Üyelik
TFBD Üyesi Olmak İstiyorum
Web Sitesi Üyeliği Nedir?
Üyelik Aidatları

TFBD Üyesi Olmak İstiyorum

TFBD'nin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve dernekler ile ilgili mevzuatın öngördüğü koşulları taşıyan her gerçek ve tüzel kişi derneğe üye olma hakkına sahiptir.

ÜYELİK ÇEŞİTLERİ

Üyelik çeşitleri TFBD Tüzüğünde tanımlanmıştır. Tüzüğe ulaşmak için tıklayınız.

ÜYELİK BAŞVURU İŞLEMLERİ

TFBD derneği üyeliği aşağıda tarif edildiği gibi 3 aşamada tamamlanmaktadır.

  1. Aşama: Sitenin sağ üst tarafında bulunan ÜYE OLlinkini kullanarak TFBD web üyeliğine giriş yapınız,

  2. Aşama: Dernekler yasası gereği; TFBD’ye üye olabilmek için fotoğraf (2 adet) ve başvuru sahibinin ıslak imzasını içeren başvuru formu ve başvuru dilekçesinin derneğimize ulaştırılması gerekmektedir. TFBD üyeliğinizi başlatabilmemiz için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurup öncelikle info@tfbd.org.tr adresine e-posta yolu ile gönderip, daha sonra ıslak imzalı olarak aşağıdaki iletişim adresine postalayınız. Başvuru formunuz bize ulaştıktan sonra ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanacak ve size konu ile ilgili bilgi verilecektir. 

    TFBD Üyelik Başvuru Formu ve Dilekçesi

Formun gönderileceği iletişim adresi:

Prof. Dr. Erdal Ağar
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, 
Fizyoloji Anabilim Dalı, 55139 
Atakum / SAMSUN

Telefon: 0 (362) 3121919 - 1800


Not: Form ile birlikte 2 adet resim yollanması zorunludur.
     
      
3Aşama: TFBD YK’nın onayını takiben “Üyeliğe Kabul Belgesi” tarafınıza iletildikten sonra aşağıdaki Hesap No. ya isim ve yıl belirterek aidat yatırılması ile üyelik süreciniz tamamlanmış olacaktır.

Üyelik Aidatları:
Derneğimizin yıllık aidat bedeli 2015 yılından itibaren 40 TL'dir. Aidat ödemelerinizi aşağıda detayları verilen banka hesabına havale/EFT ile yapabilirsiniz. Lütfen açıklama olarak isminizi ve aidat-yıl (hangi yıla aitse) yazınız. 

TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ
IBAN: TR57 0006 4000 0011 0491 5276 65
Türkiye İş Bankası Şehremini Şubesi 

Önemli Hatırlatma:
Derneğimizin şu anda kullanmakta olduğunuz web sitesi herkesin görebileceği açık alanların yanı sıra, sadece kayıtlı kullanıcıların yararlanabileceği alanlar da içermektedir. Bu nedenle bir kullanıcının sitenin tüm alanlarına ulaşması için, web sitesine üye olması gerekir. Diğer yandan, TFBD üyeliği ile web sitesi üyeliği birbirinden farklı kavramlardır. Üyelik/Web Sitesi Üyeliği Nedir? linkinde detaylı olarak açıklandığı gibi, web sitesine yapılan kullanıcı başvurusu TFBD üyeliğine eşdeğer değildir ve geçicidir. Web kullanıcı hesabı açıldıktan sonra TFBD üyelik başvurusunu en geç bir ay içinde gerçekleştirmediğiniz takdirde derneğimiz web sitesi üyeliğinizin süresi dolmuş olacaktır. Bu durumda kayıtlı kullanıcılara sunulan olanaklardan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.